Bilgi Diyarı
Ücretsiz Üye Ol Gold Üye OlWeb Siteniz Yoksa?
Sıhhi Tesisat »

ARAS TESİSAT-ÇİLİNGİR,KARŞIYAKA TESİSATÇI,BOSTANLI,MAVİŞEHİR,NERGİZ,ÇİĞLİ,BAYRAKLI TESİSATÇI

 • Bu firma 760 kere ziyaret edildi...
 • Firma Adı
  : ARAS TESİSAT-ÇİLİNGİR,KARŞIYAKA TESİSATÇI,BOSTANLI,MAVİŞEHİR,NERGİZ,ÇİĞLİ,BAYRAKLI TESİSATÇI
 • TelefonuTelefon
  :
  FaxFax
  :
 • GsmGsm
  : 0.534 723 18 59
  Web SitesiWeb
  :
 • Gsm20800'lü
  :
  Gsm2Gsm 2
  : 0.534 723 18 59
 • YetkiliYetkili
  : MUAMMER TURĞUT
  Eposta2Eposta 2
  :
 • İlçesiİlçe
  : KARŞIYAKA
  AdresiAdres
  : KARŞIYAKA,BOSTANLI,ÇİĞLİ,BAYRAKLI VE TÜM İZMİRE HİZMET
 • FacebookFacebook
  TwitterTwitter
 • instagramInstagram
  youtubeYoutube
 • EpostaEposta
  :
 • Firma Tanıtımı
  : ARAS TESİSAT VE ÇİLİNGİR OLARAK 1999 YILINDA ÇEKİRDEKTEN YETİŞEREK BUGÜNLERE GELMİŞ BULUNMAKTAYIZ,KARŞIYAKA TESİSATÇI,BOSTANLI TESİSATÇI OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE HİJYENİNİ SAĞLAYARAK İŞİMİZİ YAPMAKTAYIZ.ÇİĞLİ TESİSATÇI OLARAKTA BÖLGENİZDE BİRÇOK EV VE İŞYERİNE HİZMET SUNDUK BABADAN OĞULA GEÇEREK BUGÜNLERE ÖZVERİLİ ÇALIŞMAMIZ VE SİZLERİN MEMNUNİYETİ İLE İSMİMİZİ DUYURDUK.İLK OLARAK BAYRAKLI TESİSATÇI OLARAK ATILDIĞIMIZ BU SEKTÖRDE ZAMANLA SİZLER SAYESİNDE KARŞIYAKA,BOSTANLI,MAVİŞEHİR,NERGİZ,ŞEMİKLER,ÇİĞLİ VE TÜM İLÇELERDE HİZMET VERMEYE BAŞLADIK AĞIRLIKLI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZ VE REFERANSLARIMIZ BELİRTMİŞ OLDUĞUM BU İLÇELERDEDİR.TÜM TESİSAT İŞLERİNİZ,7/24 ÇİLİNGİR İŞLERİNİZ,LOGAR TIKANIKLIĞI,KANAL AÇMA,SU KAÇAK TESPİTİ VE VE SIHHİ TESİSAT,HİDROFOR,ŞOFBEN MONTAJ BAKIM VE ONARIM,7/24 ÇİLİNGİR,SANAYİ TİPİ SIHHİ TESİSAT,MEKANİK TESİSAT ,BU HİZMETLERİ SAĞLAMAKTAYIZ.LÜTFEN BİZE DANIŞMADAN BİZDEN FİKİR ALMADAN,KARAR VERMEYİNİZ.KARŞIYAKA SIHHİ TESİSATÇI BİR TELEFON UZAĞINIZDA,0.534 723 18 59
 • ARAS TESİSAT-ÇİLİNGİR,KARŞIYAKA,KARŞIYAKADA,TESİSATÇI,BOSTANLI,BOSTANLIDA,MAVİŞEHİR,MAVİŞEHİRDE,NERGİZ,NERGİZDE,ÇİĞLİ,ÇİĞLİDE,BAYRAKLI,BAYRAKLIDA TESİ
 • ARAS TESİSAT-ÇİLİNGİR,KARŞIYAKA TESİSATÇI,BOSTANLI,MAVİŞEHİR,NERGİZ,ÇİĞLİ,BAYRAKLI TESİSATÇI

 • Firma Kartviziti
 • Metin Alanı
 • Harita
 • Video
 • Resimler
 • İletişim

ARAS TESİSAT VE ÇİLİNGİR OLARAK 1999 YILINDA ÇEKİRDEKTEN YETİŞEREK BUGÜNLERE GELMİŞ BULUNMAKTAYIZ,KARŞIYAKA TESİSATÇI,BOSTANLI TESİSATÇI OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE HİJYENİNİ SAĞLAYARAK İŞİMİZİ YAPMAKTAYIZ.ÇİĞLİ TESİSATÇI OLARAKTA BÖLGENİZDE BİRÇOK EV VE İŞYERİNE HİZMET SUNDUK BABADAN OĞULA GEÇEREK BUGÜNLERE ÖZVERİLİ ÇALIŞMAMIZ VE SİZLERİN MEMNUNİYETİ İLE İSMİMİZİ DUYURDUK.İLK OLARAK BAYRAKLI TESİSATÇI OLARAK ATILDIĞIMIZ BU SEKTÖRDE ZAMANLA SİZLER SAYESİNDE KARŞIYAKA,BOSTANLI,MAVİŞEHİR,NERGİZ,ŞEMİKLER,ÇİĞLİ VE TÜM İLÇELERDE HİZMET VERMEYE BAŞLADIK AĞIRLIKLI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZ VE REFERANSLARIMIZ BELİRTMİŞ OLDUĞUM BU İLÇELERDEDİR.TÜM TESİSAT İŞLERİNİZ,7/24 ÇİLİNGİR İŞLERİNİZ,LOGAR TIKANIKLIĞI,KANAL AÇMA,SU KAÇAK TESPİTİ VE VE SIHHİ TESİSAT,HİDROFOR,ŞOFBEN MONTAJ BAKIM VE ONARIM,7/24 ÇİLİNGİR,SANAYİ TİPİ SIHHİ TESİSAT,MEKANİK TESİSAT ,BU HİZMETLERİ SAĞLAMAKTAYIZ.LÜTFEN BİZE DANIŞMADAN BİZDEN FİKİR ALMADAN,KARAR VERMEYİNİZ.KARŞIYAKA SIHHİ TESİSATÇI BİR TELEFON UZAĞINIZDA,0.534 723 18 59.SIHHİ TESİSAT, BİR BİNA VEYA YAPININ İÇME SUYU, KANALİZASYON, ATIK SU, ISITMA VE SOĞUTMA GİBİ TEMEL İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK AMACIYLA TASARLANMIŞ VE KURULMUŞ SİSTEMLERİN TÜMÜNÜ İFADE EDER. BU SİSTEMLER, İNSANLARIN SAĞLIKLI VE HİJYENİK BİR ORTAMDA YAŞAMASINI SAĞLAMAK İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.RNRNSIHHİ TESİSAT SİSTEMLERİ, BİR BİNA VEYA YAPININ İÇME SUYU, KANALİZASYON VE ATIK SU GİBİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN TASARLANIR. BU SİSTEMLER, GENELLİKLE BİRBİRLERİYLE BAĞLANTILIDIR VE BİR BİNA VEYA YAPIDA BULUNAN TÜM SU KULLANIMINI DÜZENLER. İÇME SUYU SİSTEMLERİ, GENELLİKLE YERALTI KAYNAKLARINDAN VEYA SU ŞEBEKELERİNDEN SUYUN BİNALARA VEYA YAPILARA TAŞINMASINI SAĞLAR. KANALİZASYON SİSTEMLERİ İSE, BİNALARDA VEYA YAPILARDA OLUŞAN ATIK SUYUN TOPLANMASI, ARITILMASI VE DIŞARI ATILMASINI SAĞLAR. ATIK SU SİSTEMLERİ İSE, BİNALARDA VEYA YAPILARDA OLUŞAN ATIK SULARIN TOPLANMASI, ARITILMASI VE DIŞARI ATILMASINI SAĞLAR.RNRNSIHHİ TESİSAT SİSTEMLERİ AYRICA, BİR BİNA VEYA YAPININ ISITMA, HAVALANDIRMA VE SOĞUTMA İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN DE TASARLANIR. BU SİSTEMLER, BİNALARDA VEYA YAPILARDA BULUNAN HAVA AKIŞINI DÜZENLEYEREK, İNSANLARIN RAHAT VE KONFORLU BİR ORTAMDA YAŞAMASINI SAĞLAR. İÇ MEKâNLARIN ISITILMASI İÇİN KULLANILAN ISITMA SİSTEMLERİ, GENELLİKLE MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ VEYA BÖLGESEL ISITMA SİSTEMLERİ OLARAK İKİYE AYRILIR. MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ, BİR BİNA VEYA YAPININ TÜM İÇ MEKâNLARINI AYNI ANDA ISITMAK İÇİN KULLANILIR.

Bu Firmanın Videosu Bulunmamaktadır.
Firmanın albüme yüklenmiş bir resmi yok...

Firma eposta bilgisi vermediği için iletişim formu aktif değildir.

Not: Bu sayfadaki yayın kullanıcı firma tarafından güncellenmektedir. Sayfada yasalarca suç sayılan yada ahlak dışı yayın yapılması halinde yasalar karşısında ilgili firma sorumludur. Bu tür yayınlar tarafımızdan farkedildiği anda yayından kaldırılır.

Facebookta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'ta Paylaş
duyurular
KARŞIYAKA TESİSATÇI,GÜVENİLİR VE GARANTİLİ HİZMET SUNARAK MAVİŞEHİR,BOSTANLI,NERGİZ ,ŞEMİKLER,BAYRAKLI VE ÇİĞLİ BÖLGELERİNE İSMİMİZİ GURURLA DUYURUYORUZ.TÜM SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLUYORUZ.
kampanyalar
KARŞIYAKA TESİSATÇI,GÜVENİLİR VE GARANTİLİ HİZMET SUNARAK MAVİŞEHİR,BOSTANLI,NERGİZ ,ŞEMİKLER,BAYRAKLI VE ÇİĞLİ BÖLGELERİNE İSMİMİZİ GURURLA DUYURUYORUZ.TÜM SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLUYORUZ.

İzmir İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 İzmir İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır