Bilgi Diyarı
Ücretsiz Üye Ol Gold Üye OlWeb Siteniz Yoksa?
Hakkımızda

İzmir'de 1998 yılında Damla Reklam olarak reklam – tanıtım sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 2005 yılında web tasarım ve internet hizmetleri de sunarak İzmir Web Center ünvanıyla reklam – tanıtım faaliyetlerine devam etmiştir. 2006 yılında İzmir esnafının bir internet sitesinde toplanması düşüncesiyle ortaya çıkmış olan İzmir İş Rehberi faaliyete geçmiştir. 2007 yılında İzmir İş Rehberinden esinlenerek Manisa İş Rehberi’ni faaliyete geçirmiş olan İzmir Web Center, 2009 yılı Ocak ayından itibaren Denizli, Aydın ve Balıkesir İş Rehberlerini faaliyete geçirmiştir.  Bursa, Ankara,Çanakkale, Muğla, Eskişehir ve Konya, Afyon, Uşak, Isparta, Kocaeli, Kütahya ve İstanbul illerinde de faaliyete geçen rehberlerimiz giderek yaygınlaşan internet dünyasında esnafın da etkin bir şekilde yer almasını amaçlamaktadır.İzmir de bulunan firmaların,işyerlerin bilgilerinin resimli ve videolu olarak görünmelerini ve google üzerinde farklı kitlelere ulaşmaları için İzmirdeki Firmalar Denildiğinde 70 bine yakın üye sayımızla doğru ve güncel işletmelere ulaşabilmektesiniz.Ayrıca İzmir En Yeni Firma Kayıtları olarak da marka patenti ve tescilli olarak İzmir İlinde Tek ve Kurumsal Olarak Hizmet Veren Firma Olmaktayız.İzmirdeki Firmalar aramalarında en yeni ve güncel firmaları bizimle daha kolay ulaşabilmektesiniz.İzmirdeki Firmalar her sektörü ayrı ayrı kayıtlı bilgilerine dilerseniz mail atıp fiyat almanız da çok kolay.

 

 

 İlkelerimiz;
  • En güncel ve doğru veriyi internet kullanıcılarına sunmak,
  • Firmaların web sitesi olsun olmasın internet üzerinden ürün ve hizmetlerini minimum maliyetle tanıtmalarını sağlamak,
  • İnternet kullanıcılarının aradıkları ürün ve hizmetlere en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak,
  • Firmaların rehberimizdeki bilgileri vasıtasıyla uluslararası arama motorlarında (Google, Yahoo vb.) yer almalarını sağlamak.

2013 yılında marka tescilimiz yapılmıştır. Herhangi bir kuruluşun markamızı ve logomuzu izinsiz kullanma hakkı yoktur.

 

 

Reklam firması, bir şirketin ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla reklam ve pazarlama kampanyaları yürütmek için kurulmuş bir şirkettir. Reklam firmaları genellikle bir şirketin marka imajını ve ticari mesajlarını tasarlamak, yaratıcı reklam çalışmaları yapmak, medya planlaması yapmak ve reklam yayınlatmak gibi birçok farklı işlevi yerine getirirler. Bu firmalar, bir şirketin hedef kitlesine ulaşmak için en etkili yolları bulmaya ve bu yolları kullanarak reklam ve pazarlama stratejilerini geliştirmeye yardımcı olurlar.

Genellikle bir şirketin ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için farklı reklam araçları kullanarak reklam kampanyaları oluşturur ve bu kampanyaların etkili bir şekilde uygulanmasını sağlar. Bir reklam firması, ayrıca bir şirketin pazarlama stratejisini belirlemek ve bu strateji doğrultusunda farklı pazarlama faaliyetlerini yürütmek de görevini yapar.

Web tasarım, bir web sitesinin tasarımını ve düzenini belirleyen bir süreçtir. Bu süreç, bir web sitesinin içeriğini, görünümünü, kullanıcı deneyimini ve erişilebilirliğini düzenler. Web tasarımı, bir web sitesinin tasarımını yaparken birçok farklı faktöre dikkat etmek gerekir. Bu faktörler arasında, kullanıcıların beklentileri, hedef kitlenin zevkleri, web sitesinin içeriği ve amacı, arama motoru optimizasyonu ve mobil cihazlarda erişilebilirlik sayılabilir. Web tasarımı, bir web sitesinin kullanıcı dostu, kolay kullanılabilir ve güncel tutulabilir olmasını sağlar.

Web tasarımı, website'in içeriğini ve amacını en iyi şekilde ifade etmek için kullanılan renkler, fontlar, resimler ve diğer tasarım elemanlarını da içerir. Web tasarımı, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve website'i daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlar.

İzmir İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 İzmir İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır