Bilgi Diyarı
Ücretsiz Üye Ol Gold Üye OlWeb Siteniz Yoksa?
Medikal »

İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK

 • Bu firma 19 kere ziyaret edildi...
 • Firma Adı
  : İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK
 • TelefonuTelefon
  :
  FaxFax
  :
 • GsmGsm
  : 0.531 426 93 41
  Web SitesiWeb
  :
 • Gsm20800'lü
  :
  Gsm2Gsm 2
  :
 • YetkiliYetkili
  : CAFER BEY
  Eposta2Eposta 2
  :
 • İlçesiİlçe
  : KARŞIYAKA
  AdresiAdres
  : İZMİR KARŞIYAKA İZBAN KARŞISI
 • FacebookFacebook
  TwitterTwitter
 • instagramInstagram
  youtubeYoutube
 • EpostaEposta
  :
 • Firma Tanıtımı
  : İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK -SÜLÜK TEDAVİSİ, TIBBİ ADIYLA HİRUDOTERAPİ, GELENEKSEL BİR TEDAVİ YÖNTEMİ OLARAK BİLİNİR VE GÜNÜMÜZDE DE BAZI SAĞLIK SORUNLARININ TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR. BU TEDAVİ YÖNTEMİ, ÖZELLİKLE KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRMEK, İLTİHAPLANMAYI AZALTMAK VE AĞRIYI HAFİFLETMEK AMACIYLA KULLANILIR. SÜLÜK TEDAVİSİNİN TARİHÇESİ BİNLERCE YIL ÖNCESİNE DAYANIR VE ESKİ MISIR, YUNAN VE HİNT TIBBINDA DA YER ALMIŞTIR.KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRME: SÜLÜKLER, KANI EMERKEN HİRUDİN ADLI BİR ANTİKOAGÜLAN SALGILARLAR. BU MADDE, KANIN PIHTILAŞMASINI ÖNLER VE KAN DOLAŞIMINI ARTIRIR. AĞRI VE İLTİHAPLANMAYI AZALTMA: SÜLÜKLERİN SALYASINDAKİ BAZI ENZİMLER VE BİYOLOJİK AKTİF MADDELER, ANTİ-ENFLAMATUAR ÖZELLİKLERE SAHİPTİR VE AĞRIYI HAFİFLETİR. YARALARIN İYİLEŞMESİNİ HIZLANDIRMA: SÜLÜK TEDAVİSİ, DOKU ONARIMINI VE YARALARIN İYİLEŞMESİNİ DESTEKLEYEBİLİR. ESTETİK AMAÇLAR: KOZMETİK CERRAHİ SONRASI ŞİŞLİK VE MORARMAYI AZALTMAK İÇİN DE KULLANILIR.VARİS VE DAMAR HASTALIKLARI: KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRİCİ ETKİSİ SAYESİNDE VARİS TEDAVİSİNDE KULLANILIR. ROMATİZMAL HASTALIKLAR: EKLEM AĞRILARI VE İLTİHAPLANMANIN AZALTILMASINDA ETKİLİDİR. DİYABETİK AYAK YARALARI: KAN DOLAŞIMINI ARTIRARAK İYİLEŞME SÜRECİNİ HIZLANDIRABİLİR. KALP-DAMAR HASTALIKLARI: KAN AKIŞINI DÜZENLEYEREK KALP KRİZİ VE İNME RİSKİNİ AZALTMAYA YARDIMCI OLABİLİR. ESTETİK CERRAHİ: CERRAHİ MÜDAHALE SONRASI DOKULARDA OLUŞAN MORLUK VE ÖDEMİN AZALTILMASINDA ETKİLİDİR.SÜLÜK TEDAVİSİ, DOĞRU UYGULANDIĞINDA BİRÇOK SAĞLIK SORUNUNUN TEDAVİSİNDE FAYDALI OLABİLEN BİR YÖNTEMDİR. ANCAK BU TEDAVİYE BAŞLAMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR SAĞLIK PROFESYONELİNE DANIŞMAK ÖNEMLİDİR. BU ŞEKİLDE TEDAVİNİN UYGUN OLUP OLMADIĞI, OLASI RİSKLER VE ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLUNABİLİR.
 • İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK
 • İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK

 • Firma Kartviziti
 • Metin Alanı
 • Harita
 • Video
 • Resimler
 • İletişim

İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK -SÜLÜK TEDAVİSİ, TIBBİ ADIYLA HİRUDOTERAPİ, GELENEKSEL BİR TEDAVİ YÖNTEMİ OLARAK BİLİNİR VE GÜNÜMÜZDE DE BAZI SAĞLIK SORUNLARININ TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR. BU TEDAVİ YÖNTEMİ, ÖZELLİKLE KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRMEK, İLTİHAPLANMAYI AZALTMAK VE AĞRIYI HAFİFLETMEK AMACIYLA KULLANILIR. SÜLÜK TEDAVİSİNİN TARİHÇESİ BİNLERCE YIL ÖNCESİNE DAYANIR VE ESKİ MISIR, YUNAN VE HİNT TIBBINDA DA YER ALMIŞTIR.KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRME: SÜLÜKLER, KANI EMERKEN HİRUDİN ADLI BİR ANTİKOAGÜLAN SALGILARLAR. BU MADDE, KANIN PIHTILAŞMASINI ÖNLER VE KAN DOLAŞIMINI ARTIRIR.RNAĞRI VE İLTİHAPLANMAYI AZALTMA: SÜLÜKLERİN SALYASINDAKİ BAZI ENZİMLER VE BİYOLOJİK AKTİF MADDELER, ANTİ-ENFLAMATUAR ÖZELLİKLERE SAHİPTİR VE AĞRIYI HAFİFLETİR.RNYARALARIN İYİLEŞMESİNİ HIZLANDIRMA: SÜLÜK TEDAVİSİ, DOKU ONARIMINI VE YARALARIN İYİLEŞMESİNİ DESTEKLEYEBİLİR.RNESTETİK AMAÇLAR: KOZMETİK CERRAHİ SONRASI ŞİŞLİK VE MORARMAYI AZALTMAK İÇİN DE KULLANILIR.VARİS VE DAMAR HASTALIKLARI: KAN DOLAŞIMINI İYİLEŞTİRİCİ ETKİSİ SAYESİNDE VARİS TEDAVİSİNDE KULLANILIR.RNROMATİZMAL HASTALIKLAR: EKLEM AĞRILARI VE İLTİHAPLANMANIN AZALTILMASINDA ETKİLİDİR.RNDİYABETİK AYAK YARALARI: KAN DOLAŞIMINI ARTIRARAK İYİLEŞME SÜRECİNİ HIZLANDIRABİLİR.RNKALP-DAMAR HASTALIKLARI: KAN AKIŞINI DÜZENLEYEREK KALP KRİZİ VE İNME RİSKİNİ AZALTMAYA YARDIMCI OLABİLİR.RNESTETİK CERRAHİ: CERRAHİ MÜDAHALE SONRASI DOKULARDA OLUŞAN MORLUK VE ÖDEMİN AZALTILMASINDA ETKİLİDİR.SÜLÜK TEDAVİSİ, DOĞRU UYGULANDIĞINDA BİRÇOK SAĞLIK SORUNUNUN TEDAVİSİNDE FAYDALI OLABİLEN BİR YÖNTEMDİR. ANCAK BU TEDAVİYE BAŞLAMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR SAĞLIK PROFESYONELİNE DANIŞMAK ÖNEMLİDİR. BU ŞEKİLDE TEDAVİNİN UYGUN OLUP OLMADIĞI, OLASI RİSKLER VE ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLUNABİLİR.

Bu Firmanın Videosu Bulunmamaktadır.
Firmanın albüme yüklenmiş bir resmi yok...

Firma eposta bilgisi vermediği için iletişim formu aktif değildir.

Not: Bu sayfadaki yayın kullanıcı firma tarafından güncellenmektedir. Sayfada yasalarca suç sayılan yada ahlak dışı yayın yapılması halinde yasalar karşısında ilgili firma sorumludur. Bu tür yayınlar tarafımızdan farkedildiği anda yayından kaldırılır.

Facebookta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'ta Paylaş
duyurular
İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK
kampanyalar
İZMİR SÜLÜK SATIŞ ,İZMİR SÜLÜK SATAN YER ,KARŞIYAKA SÜLÜK SATAN YER ,SÜLÜK SATIŞ ,TOPTAN SÜLÜK

İzmir İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 İzmir İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır